چهارشنبه ٠١ اسفند ١٣٩٧











گويا آی‌ تی
  • فرهنگ استفاده از موبایل در محل کار چگونه باید باشد؟ (Wed, 20 Feb 2019 04:35:45 +0000)
  • روش ادغام فیلم های یوتیوب در پاورپوینت برای پخش مستقیم ویدیو هنگام ارائه (Wed, 20 Feb 2019 04:03:30 +0000)
  • شیوه نمایش مجدد پست های آرشیو شده در اینستاگرام برای کاربران (Wed, 20 Feb 2019 03:27:17 +0000)
  • ابر XaaS، طلایه دار رایانش ابری کشور (Tue, 19 Feb 2019 15:36:52 +0000)
  • بهترین فستیوال هایی که در پایتخت های مهم گردشگری برگزار می شوند (Tue, 19 Feb 2019 08:53:55 +0000)
  • شیوه ارسال استوری دیگران در استوری اینستاگرام خود (Tue, 19 Feb 2019 05:22:47 +0000)
  • شیوه فعال کردن حالت تاریک Dark Mode اینستاگرام (Mon, 18 Feb 2019 04:07:46 +0000)
  • اطلاع از میزان باطری دستگاه های متصل به بلوتوث آیفون (Sun, 17 Feb 2019 06:58:46 +0000)
  • تور کیش از شیراز و دلیل استقبال (Sat, 16 Feb 2019 06:57:17 +0000)
  • دوره‌ آموزشی تعمیرات موبایل در موبایل آباد (Sat, 02 Feb 2019 12:19:39 +0000)
  • ۶ میانبر اینستاگرام برای تجربه کاربری فوق العاده آیفونی ها (Tue, 29 Jan 2019 21:46:49 +0000)
  • چطور مانع فشرده سازی عکس ها در توییتر شویم؟ (Tue, 29 Jan 2019 09:05:41 +0000)
  • مقایسه خدمات شرکت‌های گارانتی هارد اکسترنال در ایران (Tue, 29 Jan 2019 08:59:06 +0000)
  • ۹ راز برای پیدا کردن شغل دوست داشتنی و رسالت زندگی (Tue, 29 Jan 2019 08:38:58 +0000)
  • آموزش پین کردن فایل در استارت منو ویندوز ۱۰ (Mon, 28 Jan 2019 10:05:13 +0000)
  • ۱۹ موضوع عجیب از زندگی مارک زوکربرگ (Mon, 28 Jan 2019 08:38:22 +0000)
  • ۸ کسب و کار خانگی برای سال ۹۸ به بعد را از این جا بشناس (Sun, 27 Jan 2019 08:03:11 +0000)
  • شیوه ارسال پیام صوتی در اینستاگرام چگونه است؟ (Sat, 26 Jan 2019 10:56:12 +0000)
  • شیوه Sign Out کردن کاربران از ویندوز ۱۰ چیست؟ (Sat, 26 Jan 2019 10:22:34 +0000)
  • ۳۷ کاری که کلیدهای تابعی ( F ها ) در پاورپویت انجام می دهند (Sat, 26 Jan 2019 08:01:41 +0000)
  • شیوه حذف آیکون از استتوس بار در گوشی های اندرویدی مثل آیکون VPN (Wed, 23 Jan 2019 04:34:33 +0000)
  • ۷ کاری که برای افزایش فالوور اینستاگرام تا ۲۵۰ هزار نفر انجام دادم (Wed, 23 Jan 2019 03:29:09 +0000)
  • آیا با گرفتن اسکرین شات از استتوس کاربران واتس اپ نوتیفی ارسال می شود؟ (Tue, 22 Jan 2019 16:30:53 +0000)
  • چگونه کیفیت نمایش فیلم در یوتیوب را افزایش دهم؟ (Tue, 22 Jan 2019 10:30:33 +0000)
  • شیوه پنهان کردن استوری فیس بوک در فید خبری ( آیفون و اندروید ) (Tue, 22 Jan 2019 04:12:32 +0000)
  • شیوه ذخیره مخفیانه عکس و فیلم اینستاگرام بدون ارسال نوتیفی به فرستنده (Mon, 21 Jan 2019 10:30:54 +0000)
  • رویداد سامییکس ۲۰۱۸ (Mon, 21 Jan 2019 05:09:18 +0000)
  • ۶ ترفند گوگل مپ برای کاربران گوشی های اندرویدی (Mon, 21 Jan 2019 03:21:33 +0000)
  • شناسایی فونت روی عکس با کمک فوتوشاپ نسخه CC 2015 به بالا (Thu, 17 Jan 2019 12:17:12 +0000)
  • گردش در کشورهای همسایه با تور گرجستان و تور استانبول (Wed, 09 Jan 2019 14:58:48 +0000)










  • «کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه ارتباطات و فن آوري اطلاعات نماد می باشد.» | Copyright© 2011 NAMAD , Inc. All rights reserved