جمعه ٠١ شهريور ١٣٩٨











گويا آی‌ تی
  • چطور با ۱۰ ترفند رجیستری ویندوز را دلخواه تر کنم (Wed, 21 Aug 2019 10:56:12 +0000)
  • ترفند ساده برای ارسال تب کروم به دیگر دیوایس های کروم دار (Mon, 19 Aug 2019 07:15:40 +0000)
  • مشکل کار نکردن یوتیوب چه راه حل هایی دارد؟ (Mon, 19 Aug 2019 06:39:03 +0000)
  • ۴ روش برای خاموش کردن گلکسی نوت ۱۰ (Sun, 18 Aug 2019 15:07:01 +0000)
  • حل مشکل فریز شدن مک هنگام بروز رسانی سیستم عامل (Sun, 18 Aug 2019 14:38:33 +0000)
  • سیستم رزرو نوبت اینترنتی آرایشگاه‌های زنانه و مراکز اسپا آریسته (Sat, 17 Aug 2019 08:39:20 +0000)
  • شیوه فعال کردن Dynamic Wallpaper در آیفون و آی پد (Sat, 17 Aug 2019 07:23:20 +0000)
  • چطور موفق به انتقال ایمیل قبلی ام به جیمیل شوم؟ (Sat, 17 Aug 2019 07:04:16 +0000)
  • معرفی گوشی گلکسی نوت ۱۰ پلاس سامسونگ (Thu, 15 Aug 2019 14:15:45 +0000)
  • شیوه حل مشکل پنهان شدن آیکون های تسکبار در ویندوز ۱۰ (Tue, 13 Aug 2019 04:06:26 +0000)
  • گوشی گلکسی نوت ۱۰ چه چیزی در چنته دارد؟ (Tue, 13 Aug 2019 03:16:58 +0000)
  • ۵ عامل انگیزه بخش برای نوشتن اولین کتاب برای کسب و کار (Sun, 11 Aug 2019 03:08:03 +0000)
  • حل مشکل کار نکردن گوگل با پیغام google Search Not Working (Sun, 11 Aug 2019 02:18:05 +0000)
  • آموزش فعال کردن Adobe Flash در آیفون و آیپد (Sat, 10 Aug 2019 07:50:49 +0000)
  • فعال کردن حالت ویرایش اکسل یا Editing Mode (Sat, 10 Aug 2019 07:13:39 +0000)
  • چطور مشکل ارور انقضای لایسنس ویندوز ۱۰ را حل کنیم؟ (Sat, 10 Aug 2019 06:45:08 +0000)
  • این ۱۱ تم نوستالژیک و جدید برای ویندوز ۱۰ را امتحان کنید (Wed, 07 Aug 2019 07:03:34 +0000)
  • شیوه حل مشکل سیاه شدن نمایشگر در ویندوز ۱۰ چیست؟ (Wed, 07 Aug 2019 06:10:56 +0000)
  • تمام شیوه های حل مشکل بلوتوث در ویندوز ۱۰ (Mon, 05 Aug 2019 03:06:21 +0000)
  • چطور مانع فوروارد، کپی و دانلود محتوای ایمیل در جیمیل شویم ( Confidential Mode ) (Mon, 05 Aug 2019 02:14:06 +0000)
  • چطور با تنهایی هنگام کار کردن در منزل و دور کاری کنار بیاییم (Sun, 04 Aug 2019 02:25:02 +0000)
  • شیوه قرار دادن صفر قبل از عدد در اکسل چگونه است؟ (Sun, 04 Aug 2019 01:47:07 +0000)
  • برای حل مشکل باز نشدن اکشن سنتر در ویندوز ۱۰ چکار کنم؟ (Sun, 04 Aug 2019 01:16:07 +0000)
  • برای حل مشکل آنتن دهی در آیفون چه راه حل هایی وجود دارد؟ (Sat, 03 Aug 2019 06:46:17 +0000)
  • ۴ نرم افزار ویرایش ویدیو برای سیستم عامل مک (Sat, 03 Aug 2019 06:00:59 +0000)
  • معرفی فورد f350؛ آشنایی با غول آمریکایی! (Thu, 01 Aug 2019 10:04:37 +0000)
  • معرفی ۷ مورد از بهترین پلاگین های نوتیفی برای وردپرس (Wed, 31 Jul 2019 06:38:56 +0000)
  • دانلود ویدیو فیس بوک در آیفون با فایل منجر MyMedia (Wed, 31 Jul 2019 05:50:52 +0000)
  • معرفی گوشی جدید LG G8S ThinQ محصول متفاوت ال جی (Tue, 30 Jul 2019 07:57:22 +0000)
  • حل مشکل اتصال به اینترنت و وای فای در مک با چند راه حل ساده (Tue, 30 Jul 2019 07:16:20 +0000)










  • «کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه ارتباطات و فن آوري اطلاعات نماد می باشد.» | Copyright© 2011 NAMAD , Inc. All rights reserved