دوشنبه ١٠ آذر ١٣٩٩

صفحه اصلی > درباره ما 
امنیت ملی ، پروژه های ملی
مشاوره ، طراحی و اجرای سیستم های نظارت تصویری و کنترلی
اجرای موفق بیش از 1000 شعبه بانکی و بیمه ای در سراسر کشور
 ١٤:٠٠ - 1394/02/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی مجله شبکه
آگهی مجله شبکه
 ١٤:٠٦ - 1393/12/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
IBM Storwize V7000
فناوری اطلاعات نماد
مک‌ بوک ایر رتینا

 

معرفی و آشنایی با گروه مهندسی، توسعه ارتباطات و فن آوری اطلاعات نماد (سهامی خاص)

در اوایل سال 1382 فعالیت خود را با هدف ارائه انواع خدمات مهندسی اعم از مشاوره، طراحی و اجرا در زمینه تکنولوژی اطلاعات و سیستمهای حفاظتی و ایمنی و تامین تجهیزات آنها آغاز نمود و با اتکا به توانایی و قابلیت های بالای مدیران و کارشناسان متخصص خود با بیش از 18 سال سابقه فعالیت مرتبط در پروژه های بزرگ دولتی و خصوصی هم اكنون آماده ارائه انواع خدمات و سرویس ها بر اساس بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز و استاندارد های معتبر جهانی می باشد.

این شرکت در حال حاضر دارای مجوز فعاليت و گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی با رتبه 3 از دبيرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور در زمينه شبكه داده ها، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيكي و خدمات پشتيباني فني و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد.

همچنين جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و توسعه زمینه هاي بازرگانی و آموزشي در حوزه کشورهای خلیج فارس اقدام به تاسیس شرکت NAMAD Electronics در امارات متحد عربي نموده است.

خط مشی شرکت:

از آنجائي كه مديريت ارشد شركت توسعه ارتباطات و فن آوری اطلاعات نماد اداره شركت را با پياده سازي و استقرار سيستم مديريت كيفيت بر اساس استاندارد بين المللي ISO9001:2000 و تحت نظارت آن پذيرفته است، تلاش مي كند ضمن رعايت الزامات قانوني و دولتي و همچنين تبعيت از استانداردهاي ملي و بين المللي مرتبط، انتظارات و توقعات مشتريان خود را برآورده ساخته و سعي خود را بر انجام كارهاي صحيح از ابتدا متمركز نمايد.

اهداف سازماني شركت به شرح زير تعريف مي شود:

1-هدايت شركت به سمت مشاركت فراگير و بالنده نمودن منابع انساني

2- تلاش در جهت ارتقاء سطح علمي و دانش فني كاركنان

3- ترويج فرهنگ كار گروهي، انضباط اداري، صداقت و وجدان كاري

4- افزايش رضايت و اعتماد مشتريان

5- افزايش كيفيت وكاهش زمان ارائه خدمات

6- گسترش فعاليتهاي تحقيقاتي و بكارگيري فن آوريهاي نوين و پيشرفته

بي شك انجام اين امور جز با ايمان به اتحاد صادقانه، همدلي و مشاركت تمامي مديران و كاركنان ميسر نخواهد بود، لذا با تعهد به رعايت اصول و الزامات سيستم مديريت كيفيت و با تاكيد بر اصل بهبود مستمر، مي توانيم گامهاي موثري در پيشبرد اهداف حال و آينده شركت برداريم.

 

 

 

 
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
عضویت
نظرسنجی
به نظر شما مطالب کدام بخش از محصولات مفبد تر است؟

تجهیزات شبکه
دوربین های مدار بسته
اعلان و اطفا حریق
سرور و ذخیره سازی اطلاعات
هوشمند سازی
سیستم کنترل دسترسی


بازديدکنندگان اين صفحه :9481 | بازديدکنندگان امروز :150 | کل بازديدکنندگان :477183 | بازديدکنندگان آنلاين :2 | زمان بارگزاري صفحه :0/2031

ثانيه

«کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه ارتباطات و فن آوري اطلاعات نماد می باشد.» | Copyright© 2011 NAMAD , Inc. All rights reserved