بخش فنی و مهندسی (اجرای پروژه )

این بخش با بهره گیری از تجربه و دانش مديران شركت، کارشناسان و متخصصین خود در بخش فني در حوزه مشاوره و طراحی و استفاده از تيم هاي اجرايي با سابقه و مجرب خود در حوزه نصب، اجرا و پیاده سازی پروژه ها در زمينه فعاليت شركت حضور کاملاً فعال، با سابقه اي درخشان و خوشنام داشته است.

واحد پروژه شامل سه بخش طراحی، اجرا و پشتیبانی فني می باشد که در ذیل به برخی از فعالیتهای مربوطه اشاره می گردد.

3.1- واحد طراحی

کارشناسان مربوطه در این واحد در مرحله اول پس از بررسی زمان، مکان، وضعیت موجود و همچنین نقطه نظرات مشتری به ارائه طرح پرداخته و در مرحله دوم پس از اصلاح طرح بر اساس موقعیت جغرافیایی و نیاز مشتری و نهایی نمودن طرح به ارائه پیشنهاد فنی بر اساس آن می پردازد.

کلیه کارشناسان و نیروهای این واحد در قسمت سیستم های ایمنی، حفاظتی و هوشمند سازی با استناد به استانداردهای معتبر دنیا همچون NFPA ,EN ,BS و با توجه به آشنایی به روز با محصولات تولید کننده های معتبر و صاحب نام اروپایی و آمریکایی بخصوص در زمینه سیستم های اعلان و اطفاء میتوانند کامل ترین سیستم اعلان و اطفاء حریق منطبق با جرئیات فنی درخواست شده را ارائه نمایند.

در مرحله سوم در صورت نیاز کارفرما به همکاری جهت برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار پرداخته و در انتها نظارت بر اجرای و کنترل پروژه را عهده دار می گردد.

3.2- واحد اجرا

این واحد خود به دو بخش غیرفعال(Passive) و فعال (Active)تقسیم می گردد:

3.2.1- کلیه نیروهای اجرایی در قسمت تجهیزات غیر فعال دارای تجربه فنی و مدارک تخصصی روز از قبیل Structured Cabling و غیره می باشند.

3.2.2- تمامی كارشناسان و پرسنل این واحد علاوه بر مدارك رسمی دانشگاهی و تجربه كاری، دارای گواهینامه‌های تخصصی بین‌المللی مانند MCSE ,CCNA ,CCNP ,CCSP ,CCIE از مراجع معتبر بوده و همواره آماده ارائه هر گونه سرويس دهي و خدمات پشتيباني فني و انتقال آخرين دستاوردهاي فناوري اطلاعات به مشتريان شركت مي باشند.

3.3- واحد خدمات و پشتيباني فني

نیاز به پشتیبانی و نگهداری از زيرساخت ها و سرويس هاي مبتني بر آن از مسایل بسیار مهمی است که امروزه نیاز آن کاملاً محسوس بوده و در این راستا شرکت نماد با ارائه خدمات و سرویس فنی در قالب قراردادهای مربوطه سعی در تکمیل و پوشش تمامی نیازهای کارفرمایان نموده است.

راهكارهاي تخصصي خدمات فرم درخواست خدمات

«کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه ارتباطات و فن آوري اطلاعات نماد می باشد.» | Copyright© 2011 NAMAD , Inc. All rights reserved